Προώθηση των ΠΟΠ προϊόντων της Περιφέρειας Θεσσαλίας

Η Διεύθυνση Αναπτυξιακού Προγραμματισμού της Περιφέρειας Θεσσαλίας, ενημερώνει ότι την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 12 πμ,στην αίθουσα συσκέψεων στο ισόγειο της Περιφέρειας Θεσσαλίας(Διοικητήριο) θα γίνει ενημερωτική σύσκεψη με θέμα:

«Προώθηση των ΠΟΠ προϊόντων της Περιφέρειας Θεσσαλίας».

Καλούνται οι παραγωγικοί φορείς και οι συνεταιριστικές ομάδες που έχουν λάβει πιστοποίηση ΠΟΠ προϊόντων ή έχουν υποβάλει σχετικό αίτημα στο αρμόδιο υπουργείο, να συμμετάσχουν στην ενημερωτική σύσκεψη.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλ.2413506307 κ.Εμμανουήλ.

ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 11:16
ΕΥΧΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Ο Δήμος Ελασσόνας ως εταίρος της Κοινωνικής Σύμπραξης της Περιφερειακής  Ενότητας Λάρισας, που συμμετέχει στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Επ [ ... ]