Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού για την ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ, ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ του ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΜΕΧΡΙ 30-10-2018

ΑΔΑ: ΩΓΞΣΩΡΟ-Ν3Σ

Ο ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ προκηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή για την υποχρεωτική (Ν.489/76) ασφάλιση των αυτοκινήτων, οχημάτων και μηχανημάτων του Δήμου σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016.

Ο ενδεικτικός προϋπολογισμός ανέρχεται στο ποσό των 17.848,00 €

Οι όροι της διακήρυξης εγκρίθηκαν με την 180/2017 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου, ΑΔΑ: 73Ξ8ΩΡΟ-6ΩΕ

Ο διαγωνισμός θα γίνει ενώπιον της επιτροπής διενέργειας διαγωνισμού την Παρασκευή 13-10-2017 και ώρα 11:00π.μ έως 11:30π.μ (λήξη παράδοσης προσφορών) στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημοτικό κατάστημα Ελασσόνας που βρίσκεται στην οδό 6ης Οκτωβρίου 57.

Οι προσφορές μπορεί επίσης να αποστέλλονται ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Ελασσόνας, οδός 6ης Οκτωβρίου 57 Τ.Κ. 40200 Γραφείο Πρωτοκόλλου, για την επιτροπή διαγωνισμού μέχρι την ημερομηνία και ώρα λήξης του διαγωνισμού.

Η διακήρυξη θα είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα του Δήμου: www.dimoselassonas.gr.

Για το πλήρες κείμενο της διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το τυποποιημένο έντυπο υπεύθυνης δήλωσης σε επεξεργάσιμη μορφή, πατήστε word εδώ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Δ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ