Διακήρυξη συνοπτικού διαγωνισμός για «Παροχή υπηρεσιών συμβουλών για την εκπόνηση του Σχεδίου Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας του Δήμου Ελασσόνας»

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, της υπηρεσίας: «Παροχή υπηρεσιών συμβουλών για την εκπόνηση του Σχεδίου Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας του Δήμου Ελασσόνας», προϋπολογισμού 64.728,00€ (Κωδικός CPV: 73220000-0, 79415200-8)

Για την περίληψη διακήρυξης, πατήστε εδώ

Για την διακήρυξη, πατήστε εδώ

Για την τεχνική έκθεση, πατήστε εδώ

Για τον προϋπολογισμό, πατήστε εδώ

Για το ΤΕΥΔ, πατήστε εδώ

Τρίτη 9 Απριλίου 2019
Έκθεση Ζωγραφικής

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019
Δοξάζοντας την Άνοιξη

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019
Οι Λευκές μας Νύχτες

Κυριακή 24 Μαρτίου Αίθουσα Θεάτρου Δημάρχου Βασιλείου Φαρμάκη ώρα 8:30 μ.μ. Είσοδος Ελεύθερη         [ ... ]

Σας προσκαλούμε στην επίσημη δοξολογία του εορτασμού για την επέτειο της 25ης Μαρτίου, η οποία θα τελεστεί στ [ ... ]