Πρόσκληση Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 15-06-2018 και ώρα 13:30

Αριθμ. Πρωτ: 7685

Σας καλούμε να έλθετε σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 15η του μηνός Ιουνίου του έτους 2018, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:30 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 72 Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87).

1. Διάθεση πιστώσεων οικονομικού έτους 2018.

2. Ορισμός πληρεξουσίου δικηγόρου. (εκδίκαση αγωγής των κκ. Στεφάνου και Αθανασίου Γκατζιούρα).

3. Ορισμός πληρεξουσίου δικηγόρου. (άσκηση ενδίκων μέσων επί της με αριθ. 9/2018 απόφαση Ειρηνοδικείου Ελασσόνας).

4. Ορισμός πληρεξουσίου δικηγόρου για την εξέταση του ιδιοκτησιακού καθεστώτος δημοτικής έκτασης Τ.Κ. Καλλιθέας.

5. Ορισμός υπολόγου υπαλλήλου επ΄ ονόματι του κ. Τσακνάκη Αθανασίου.(επέκταση δικτύου ηλεκτροφωτισμού στην Τ.Κ. Καλλιθέας).

6. Έγκριση 4ου πρακτικού που αφορά την «Προμήθεια υγρών καυσίμων και λιπαντικών 2018-2019».

7. Ανάθεση εκπόνησης μελέτης συστήματος ψηφιακής χαρτογράφησης περιοχών Δημοτικής Ενότητας Ελασσόνας και Δημοτικής Ενότητας Λιβαδίου Δήμου Ελασσόνας.

Ελασσόνα 11-06-2018

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ