Μαθήματα εκμάθησης κολύμβησης

kolymbisiΗ Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Ελασσόνας διοργανώνει μαθήματα εκμάθησης κολύμβησης για παιδιά ηλικίας 5-12 χρονών στην πισίνα Παλάκα. Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται από Τετάρτη 21 Αυγούστου 2013 μέχρι και Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου 2013, 10:00-13:00.

Η συμμετοχή θα είναι 10,00 ευρώ /παιδί. Απαραίτητη η ιατρική βεβαίωση για την υγεία του παιδιού.

Δηλώσεις συμμετοχής στα γραφεία της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Ελασσόνας (Χρ. Βλαχοδήμου 1) από 19 ως 20 Αυγούστου.

wordΔήλωση συμμετοχής

ΤΗΛ: 2493025440 / FAX: 2493025053 / Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ξεκινούν αυτή την εβδομάδα τα τμήματα «Κύκλοι Άθλησης και Εργαστήρια Ευεξίας» με δεκάδες συμμετοχές πολιτών για 2η συνεχόμενη χρονιά από την Αντιδημαρχία Πολιτι [ ... ]

Κατά την αντιπυρική περίοδο 2024 και προς αποφυγή πυρκαγιών σε δασικές και αγροτικές εκτάσεις, παρακαλούνται οι μελισσοκόμοι που δραστηριοποιούνται στο δήμο Ελασσ [ ... ]

Παράταση για την υποβολή αιτήσεων – υπεύθυνων δηλώσεων άρδευσης, δίνει ο Δήμος Ελασσόνας στους αρδευτές μέχρι την Παρασκευή 17 Μαΐου 2024.

Τον Διευθυντή του Κέντρου Υγείας Ελασσόνας κ. Κώστα Βατάλη υποδέχτηκε ο Δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νικ. Γάτσας, παρουσία του Αντιδημάρχου Οικονομικών και Διοικητικών Υ [ ... ]

ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΤΗΡΙΟΥ