Διεξαγωγής φανερής πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στην Τ.Κ. Δρυμού

Γνωστοποιείται ότι ο Δήμαρχος του Δήμου Ελασσόνας – Νομού Λάρισας προσκαλεί τους ενδιαφερομένους, σε φανερή πλειοδοτική δημοπρασία, με κριτήριο κατακύρωσης την μεγαλύτερη προσφορά για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στην Τ.Κ. Δρυμού.

Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στα γραφεία της έδρας του Δήμου Ελασσόνας οδός 6ης Οκτωβρίου 57 την 18η του μηνός Μαϊου του έτους 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. ενώπιον της επιτροπής διαγωνισμού.

Σε περίπτωση μη πραγματοποίησης ή ολοκλήρωσης της δημοπρασίας για οποιοδήποτε λόγο, αυτή θα επαναληφθεί στις 25-05-2015 την ίδια ημέρα ώρα και στον ίδιο χώρο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους όρους και τα δικαιολογητικά συμμετοχής στη δημοπρασία καθώς και την παραλαβή της διακήρυξης οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στον Δήμο Ελασσόνας καθημερινά κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (αρμόδιος κ. Κων/νος Πέγιος τηλ. 2493 350205).

Η παρούσα να αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Δήμου και στα καφενεία του ανωτέρω αναφερόμενου Οικισμού για ενημέρωση των ενδιαφερομένων και στην εφημερίδα «ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ» Λάρισας.

Ελασσόνα 28-04-2015

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

pdf-logo Καθορισμός όρων διακήρυξης δημοπρασίας δημοτικής έκτασης ΤΚ Δρυμού