Προμήθεια σαρώθρου

ΑΔΑ: ΨΛΙΕΩΡΟ-ΗΘΘ

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ Πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και με κριτήριο κατακύρωσης τη συμφερότερη προσφορά, για την : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΑΡΩΘΡΟΥ (αρ.μελέτης 19/2016),που αποτελεί αναπόσπαστο μέρος της παρούσας.  Ενδεικτικού προϋπολογισμού 50.000,00ευρώ, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

Η προμήθεια θα γίνει σύμφωνα με τις νόμιμες διατάξεις. Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί στο δημοτικό κατάστημα του Δήμου Ελασσόνας, οδός 6ης Οκτωβρίου 57, 40200 Ελασσόνα, από την αρμόδια Επιτροπή Διαγωνισμών την 18-07-2016, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.00π.μ. Σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο δεν πραγματοποιηθεί, ο διαγωνισμός θα γίνει την επόμενη Τρίτη 26-07-2016.

Κάθε προσφορά θα συνταχθεί στην Ελληνική γλώσσα και θα συνοδεύεται από τα απαιτούμενα δικαιολογητικά συμμετοχής στο διαγωνισμό και την εγγυητική επιστολή συμμετοχής ποσού που αντιστοιχεί σε ποσοστό δύο τοις εκατό (2%) επί του προϋπολογισμού, ήτοι 806,45€

Οι προσφορές μπορούν επίσης να αποστέλλονται στην υπηρεσία με οποιαδήποτε τρόπο και παραλαμβάνονται με απόδειξη μέχρι την προηγούμενη μέρα του διαγωνισμού.

Η παρούσα περίληψη της διακήρυξης θα αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος και θα δημοσιευθεί σε μία ημερήσια της έδρας του νομού, καθώς και στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ.

Η διακήρυξη καθώς και η τεχνική μελέτη διατίθενται ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: www.dimoselassonas.gr

Τα έξοδα δημοσίευσης βαρύνουν τον ανάδοχο .

Tηλέφωνα επικοινωνίας : Ι.Κόνιαρης - 2493 350 226

Για να κατεβάσετε την διακήρυξη πατήστε  pdf-logo εδώ

Για να δείτε τη μελέτη πατήστε pdf-logo εδώ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ