Περίληψη διακήρυξης αγροτεμαχίων Μεσοχωρίου

« Διεξαγωγή φανερής πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στην  Τ.Κ. Μεσοχωρίου»

Γνωστοποιείται ότι ο Δήμαρχος του Δήμου Ελασσόνας – Νομού Λάρισας προσκαλεί τους ενδιαφερομένους, σε φανερή πλειοδοτική δημοπρασία, με κριτήριο κατακύρωσης την μεγαλύτερη προσφορά για την εκμίσθωση δημοτικής έκτασης στην Τ.Κ. Μεσοχωρίου.

Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στα γραφεία της έδρας του Δήμου Ελασσόνας οδός 6ης Οκτωβρίου 57 την   24η   του μηνός Οκτωβρίου του έτους 2016 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. ενώπιον της επιτροπής διαγωνισμού.

Σε περίπτωση μη πραγματοποίησης ή ολοκλήρωσης της δημοπρασίας για οποιοδήποτε λόγο, αυτή θα επαναληφθεί στις 31-10-2016 την ίδια ημέρα ώρα και στον ίδιο χώρο.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους όρους και τα δικαιολογητικά συμμετοχής στη δημοπρασία καθώς και την παραλαβή της διακήρυξης οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στον Δήμο Ελασσόνας καθημερινά κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (αρμόδιος κ. Κων/νος Πέγιος  τηλ. 2493 350205).

Η παρούσα να αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Δήμου και στα καφενεία του   ανωτέρω   αναφερόμενου Οικισμού για ενημέρωση των ενδιαφερομένων και στην εφημερίδα «ΚΟΣΜΟΣ» Λάρισας.

Για να δείτε την Διακήρυξη κάντε κλικ ΕΔΩ!

«Δυο άρπες-Ένα σαντούρι-Μια φωνή»

Τρίτη 25 Ιουλίου 2017
Γνωρίζοντας τον Δρυμό

Την Πέμπτη 13 Ιουλίου με επίσκεψη στον Δρυμό ολοκληρώθηκε ο δεύτερος κύκλος της εθελοντικής δράσης «Γνωριμία  [ ... ]