Διακήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την ασφάλιση αυτοκινήτων, οχημάτων και μηχανημάτων_ορθή επανάληψη

Ο ΔΗΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ προκηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή για την υποχρεωτική (Ν.489/76) ασφάλιση των αυτοκινήτων, οχημάτων και μηχανημάτων του Δήμου σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016.

Ο ενδεικτικός προϋπολογισμός ανέρχεται στο ποσό των 23.000,00€

Οι όροι της διακήρυξης εγκρίθηκαν με την 158/2016 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου, ΑΔΑ: 6ΦΖΔΩΡΟ-8ΨΚ

Ο διαγωνισμός θα γίνει ενώπιον της επιτροπής διενέργειας διαγωνισμού την Τετάρτη 16-11-2016 και ώρα 11:00π.μ έως 11:30π.μ(λήξη παράδοσης προσφορών) στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημοτικό κατάστημα Ελασσόνας που βρίσκεται στην οδό 6ης Οκτωβρίου 57.

Οι προσφορές μπορεί επίσης να αποστέλλονται ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Ελασσόνας, οδός 6ης Οκτωβρίου 57 Τ.Κ. 40200 Γραφείο Πρωτοκόλλου, για την επιτροπή διαγωνισμού μέχρι την προηγούμενη εργάσιμη ημέρα του διαγωνισμού.

Η διακήρυξη θα είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα του Δήμου: www.dimoselassonas.gr.

Για να δείτε την διακήρυξη πατήστε pdf-logo εδώ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Δ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Πέμπτη 22 Ιουνίου - 4:00 το απόγευμα αναχώρηση λεωφορείου από την κεντρική πλατεία Ελασσόνας (Άγιος Δημήτριος).  [ ... ]