Διακήρυξη συνοπτικού ανοιχτού διαγωνισμού "ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΣΚΟΤΙΝΑΣ Δ.Κ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ 2015-2024"

Ο Δήμος Ελασσόνας, προκηρύσσει συνοπτικό ανοιχτό διαγωνισμό σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 117 του ν.4412/2016 και τους όρους της διακήρυξης (που εγκρίθηκαν με την υπ.αρ.82/2017 απόφαση Οικονομικής Επιτροπής ) με σκοπό την ανάδειξη αναδόχου για την εκπόνηση της μελέτης «ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΣΚΟΤΙΝΑΣ Δ.Κ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ 2015-2024» με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής(χαμηλότερη τιμή).

Για την περίληψη και το πλήρες κείμενο της διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για τo τεύχος τεχνικών δεδομένων, πατήστε pdf-logo εδώ

Για την συγγραφή υποχρεώσεων, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το τεύχος προεκτιμώμενης αμοιβής, πατήστε pdf-logo εδώ