«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΑΤΙΟΥ» ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΟΔΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ

Ορθή επανάληψη
(στην παρ.9.4 του άρθρου 9 της παρούσας)

Ο Δήμαρχος Ελασσόνας διακηρύττει ότι: προκηρύσσει συνοπτικό ανοιχτό διαγωνισμό σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 117 του ν.4412/2016 και τους όρους της διακήρυξης με σκοπό την ανάδειξη αναδόχου για την προμήθεια «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΑΤΙΟΥ» για τον αποχιονισμό οδικών δικτύων. Θα γίνει προμήθεια 127 τόνων αλατιού αποχιονισμού χύμα και 45 τόνων συσκευασμένων σε σάκους των 25 κιλών, σε παλέτα.

Κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής(χαμηλότερη τιμή).

Ο προϋπολογισμός ανέρχεται σε 14.470,80 με ΦΠΑ 24%.

Για την περίληψη διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το πλήρες κείμενο της διακήρυξης, πατήστε pdf-logo εδώ

Για τη μελέτη, πατήστε pdf-logo εδώ

Για το ΤΕΥΔ, πατήστε word εδώ