« Διεξαγωγής φανερής πλειοδοτικής δημοπρασίας για την εκμίσθωση θέσεων περιπτέρων του Δήμου Ελασσόνας»

Γνωστοποιείται ότι ο Δήμαρχος του Δήμου Ελασσόνας – Νομού Λάρισας προσκαλεί τους ενδιαφερομένους, σε φανερή πλειοδοτική δημοπρασία, με κριτήριο κατακύρωσης την μεγαλύτερη προσφορά για την εκμίσθωση θέσεων περιπτέρων του Δήμου Ελασσόνας. Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στα γραφεία της έδρας του Δήμου Ελασσόνας οδός 6ης Οκτωβρίου 57, την 20η του μηνός Μαρτίου του έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00 π.μ. έως 13:00 π.μ.

pdf-logoΠερίληψη διακήρυξης

pdf-logo Αριθμ. Απόφασης 2/2018 Ο.Ε. Καθορισμός όρων δημοπρασίας για την "εκμίσθωση θέσεων περιπτέρων στο Δήμο Ελασσόνας"

Τετάρτη 4 Απριλίου 2018
Ευχετήρια κάρτα