Ανάρτηση του Β1 Σταδίου της μελέτης «ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ – ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΗ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΛΙΒΑΔΙΟΥ» Δήμου Ελασσόνας

Με την υπ. αρ. 43/2019 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου εγκρίθηκε το Β1 Στάδιο της μελέτης «ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ – ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΗ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΛΙΒΑΔΙΟΥ» Δήμου Ελασσόνας και αναρτήθηκε η μελέτη στο Δημοτικό Κατάστημα του Δήμου Ελασσόνας (στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου), στο πρώην Κοινοτικό Κατάστημα της Δημοτικής Ενότητας Λιβαδίου και στην ιστοσελίδα του Δήμου Ελασσόνας (www.dimoselassonas.gr) προς ενημέρωση όλων των πολιτών.

Τυχόν ενστάσεις και προτάσεις για την πολεοδομική μελέτη μπορούν να υποβληθούν στην Δ/νση Πολεοδομίας και Χωροταξικού Σχεδιασμού του Δήμου Ελασσόνας μέσα σε δεκαπέντε (15) μέρες από την ανάρτηση της απόφασης.

Το παρόν έγγραφο να δημοσιευτεί για δύο συνεχόμενες ημέρες σε δύο τοπικές εφημερίδες.

pdf-logo ΕΓΓΡΑΦΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ - Ορθή επανάληψη

pdf-logo ΔΟΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ

pdf-logo Π1_ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΗ_ΟΡΓΑΝΩΣΗ

pdf-logo Π2_ΡΥΜΟΤΟΜΙΚΟ_ΣΧΕΔΙΟ_ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ