Δημόσια Διαβούλευση για το Στατηγικό Σχεδιασμό του Επιχειρησιακού Προγράμματος 2012-2014

Με την υπ΄αριθμ. 15/2013 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου εγκρίθηκε η πρώτη φάση (Στρατηγικός Σχεδιασμός) του Επιχειρησιακού Προγράμματος του Δήμου Ελασσόνας για την περίοδο 2012-2014.

Το κείμενο του Στρατηγικού Σχεδιασμού τίθεται σε δημόσια διαβούλευση προκειμένου οι δημότες και οι εκπρόσωποι φορέων του Δήμου Ελασσόνας να διατυπώσουν προτάσεις, παρατηρήσεις και σχόλια. Η δημόσια διαβούλευση λήγει την 26η Φεβρουαρίου 2013. Η συμμετοχή των δημοτών και των εκπροσώπων τοπικών φορέων στη δημόσια διαβούλευση μπορεί να γίνει είτε με τη συμπλήρωση και αποστολή στον Δήμο του Ερωτηματολογίου που ακολουθεί είτε με την υποβολή παρατηρήσεων και σχολίων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Σχετικά αρχεία:

Στρατηγικός Σχεδιασμός Επιχειρησιακού Προγράμματος 2012-2014 Δήμου Ελασσόνας

Ερωτηματολόγιο Δημόσιας Διαβούλευσης Στρατηγικού Σχεδιασμού

Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2017 11:04
Σε αγιασμούς σχολείων ο Δήμαρχος Ελασσόνας

Μετά τη λήξη των αγιασμών στις σχολικές μονάδες ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νίκος Ευαγγέλου έκανε την ακόλουθη δήλωση:

Συνάντηση εργασίας ανάμεσα στον Δήμαρχο Ελασσόνας κ. Νίκο Ευαγγέλου και τον Πρόεδρο του Τεχνικού Επιμελητηρίου Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας κ. Παπαγεωργίου Νι [ ... ]

Στην υπογραφή σύμβασης με την κατασκευαστική εταιρεία «Σ. ΦΑΣΙΑΣ Κατασκευαστική & ΣΙΑ ΕΕ», προχώρησε ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νίκος Ευαγγέλου, με αντικείμενο τη δι [ ... ]

Στον Δρυμό βρέθηκε ο Δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νίκος Ευαγγέλου, το πρωί του Σαββάτου, μετά το πρόβλημα που διαπιστώθηκε στο νερό της περιοχής. Ο κ. Ευαγγέλου είχε συνάντ [ ... ]

Ανανεώθηκαν σήμερα Δευτέρα 17 Ιουλίου 2017 οι συμβάσεις που αφορούν σε 35 εργαζομένους στον τομέα καθαριότητας του Δήμου Ελασσόνας, και οι οποίες είχαν λήξει στις 14/7.

Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017
Πρόσκληση εορτασμού 28ης Οκτωβρίου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Tην 28η Οκτωβρίου 2017 ημέρα Σάββατο και ώρα 10:30 π.μ. θα τελεστεί στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίου Δημ [ ... ]

Την Κοκκινόγη, τη Δολίχη και το Πύθιο επισκέφτηκαν και γνώρισαν την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου οι οικοπεριηγητές τ [ ... ]