Πρόσκληση για εγγραφή ενδιαφερομένων Εργοληπτών και Μελετητών Δημοσίων Έργων στους υπό διαμόρφωση καταλόγους του Δήμου Ελασσόνας

Καλούμε τους ενδιαφερόμενους Εργολήπτες και Μελετητές Δημοσίων Έργων που επιθυμούν να συμπεριληφθούν στους υπό διαμόρφωση καταλόγους του άρθρου 118 παρ. 5 του Ν. 4412/2016 για την επιλογή αναδόχων (με την διαδικασία της Απ' ευθείας ανάθεσης) μέσω Δημόσιας ηλεκτρονικής κλήρωσης Δημοσίων Συμβάσεων Έργων, Μελετών και Παροχής Τεχνικών και λοιπών συναφών Επιστημονικών Υπηρεσιών του Δήμου Ελασσόνας, να υποβάλουν εντός είκοσι ημερών από τη παρούσα ανακοίνωση, σχετική αίτηση στα γραφεία της Διεύθυνσης Χωροταξίας &Τεχνικών Υπηρεσιών, προσκομίζοντας φωτοαντίγραφο του εργοληπτικού (Μ.Ε.Ε.Π. / πρώην Νομαρχιακά Μητρώα) ή του μελετητικού τους πτυχίου.

Προσοχή

Οι αιτήσεις πρέπει να αποστέλλονται από τους ενδιαφερομένους ταχυδρομικώς ή με courrier ή να κατατίθενται ιδιοχείρως στο Πρωτόκολλο του Δήμου έως και τις 26/05/2017 ημέρα Παρασκευή.

Συνημμένα αρχεία:

word Πρόσκληση

«Δυο άρπες-Ένα σαντούρι-Μια φωνή»

Τρίτη 25 Ιουλίου 2017
Γνωρίζοντας τον Δρυμό

Την Πέμπτη 13 Ιουλίου με επίσκεψη στον Δρυμό ολοκληρώθηκε ο δεύτερος κύκλος της εθελοντικής δράσης «Γνωριμία  [ ... ]

Τετάρτη 12 Ιουλίου 2017
Γνωρίζοντας το Δομένικο

Την Πέμπτη 6 Ιουλίου η εθελοντική δράση «Γνωριμία με τα χωριά της Ελασσόνας – Περπατάμε και γνωρίζουμε τον τό [ ... ]

Την Πέμπτη 29 Ιουνίου η εθελοντική δράση «Γνωριμία με τα χωριά της Ελασσόνας – Περπατάμε και γνωρίζουμε τον τ [ ... ]

Τρίτη 27 Ιουνίου 2017
Ατενίζουμε το Σύμπαν