Πρόσκληση για εγγραφή ενδιαφερομένων Εργοληπτών και Μελετητών Δημοσίων Έργων στους υπό διαμόρφωση καταλόγους του Δήμου Ελασσόνας

Καλούμε τους ενδιαφερόμενους Εργολήπτες και Μελετητές Δημοσίων Έργων που επιθυμούν να συμπεριληφθούν στους υπό διαμόρφωση καταλόγους του άρθρου 118 παρ. 5 του Ν. 4412/2016 για την επιλογή αναδόχων (με την διαδικασία της Απ' ευθείας ανάθεσης) μέσω Δημόσιας ηλεκτρονικής κλήρωσης Δημοσίων Συμβάσεων Έργων, Μελετών και Παροχής Τεχνικών και λοιπών συναφών Επιστημονικών Υπηρεσιών του Δήμου Ελασσόνας, να υποβάλουν εντός είκοσι ημερών από τη παρούσα ανακοίνωση, σχετική αίτηση στα γραφεία της Διεύθυνσης Χωροταξίας &Τεχνικών Υπηρεσιών, προσκομίζοντας φωτοαντίγραφο του εργοληπτικού (Μ.Ε.Ε.Π. / πρώην Νομαρχιακά Μητρώα) ή του μελετητικού τους πτυχίου.

Προσοχή

Οι αιτήσεις πρέπει να αποστέλλονται από τους ενδιαφερομένους ταχυδρομικώς ή με courrier ή να κατατίθενται ιδιοχείρως στο Πρωτόκολλο του Δήμου έως και τις 26/05/2017 ημέρα Παρασκευή.

Συνημμένα αρχεία:

word Πρόσκληση

Τρίτη 27 Ιουνίου 2017
Ατενίζουμε το Σύμπαν

Ο Δήμος Ελασσόνας σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας, την Ένωση Ελλήνων Φυσικών, την Εταιρεία Αστρονο [ ... ]

Πέμπτη 29 Ιουνίου 4:00 το απόγευμα αναχώρηση λεωφορείου από την κεντρική πλατεία Ελασσόνας (Άγιος Δημήτριος). Ε [ ... ]

Τέσσερα παραολύμπια χωριά της επαρχίας Ελασσόνας αφορούσε η πρώτη περιήγηση του νέου προγραμματισμένου κύκ [ ... ]

Πέμπτη 22 Ιουνίου - 4:00 το απόγευμα αναχώρηση λεωφορείου από την κεντρική πλατεία Ελασσόνας (Άγιος Δημήτριος).  [ ... ]

Τρίτη 20 Ιουνίου 2017
Γνωρίζοντας τη Βερδικούσια

Με επίσκεψη στη μαγευτική Βερδικούσια ολοκληρώθηκε ο πρώτος κύκλος των περιηγήσεων στον Δήμο Ελασσόνας που  [ ... ]