Χορωδιακά Σύνολα Ελασσόνας

xorodiaΟ Δήμος Ελασσόνας καλεί τα παλιά και νέα μέλη των χορωδιακών τμημάτων του Δήμου σε μια συνάντηση γνωριμίας με τους υπεύθυνους των συνόλων κ. Δημήτρη Καρβούνη και κα Ντούλα Ευλαμπία, με σκοπό να ξεκινήσουν άμεσα οι δοκιμές και οι πρόβες.

Η συνάντηση για τα μέλη της Μικτής Χορωδίας θα γίνει την Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου στις 8 μμ, ενώ η συνάντηση για τα μέλη της Παιδικής και της Νεανικής Χορωδίας θα γίνει το Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου στις 6 μμ, στο χώρο του Δημοτικού Ωδείου Ελασσόνας.

Έρχονται έλεγχοι και πρόστιμα

Αφιερωμένη στην Παγκόσμια Ημέρα Μουσικής

Επιστολή στον Διοικητή της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) απέστειλε σήμερα ο Δήμαρχος Ελασσόνας κ. Νικ. Γάτσας, ζητώντας να επιληφθεί της υπόθεσης του κατα [ ... ]

Εκλέχτηκε το Νέο Συμβούλιο Νέων του Δήμου Ελασσόνας με τη συμμετοχή 29 νέων ηλικίας 17- 32 ετών, με ομόφωνη απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας.

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν από το Δήμο Ελασσόνας οι εκπαιδευτικές συναντήσεις για γονείς, από το τμήμα Κοινωνικής Πρόνοιας-Κέντρο Κοινότητας σε συνεργασία με τον  [ ... ]

syndesmoi

guide

ΟΔΗΓΟΣ ΑΓΟΡΑΣ