Χορωδιακά Σύνολα Ελασσόνας

xorodiaΟ Δήμος Ελασσόνας καλεί τα παλιά και νέα μέλη των χορωδιακών τμημάτων του Δήμου σε μια συνάντηση γνωριμίας με τους υπεύθυνους των συνόλων κ. Δημήτρη Καρβούνη και κα Ντούλα Ευλαμπία, με σκοπό να ξεκινήσουν άμεσα οι δοκιμές και οι πρόβες.

Η συνάντηση για τα μέλη της Μικτής Χορωδίας θα γίνει την Πέμπτη 24 Σεπτεμβρίου στις 8 μμ, ενώ η συνάντηση για τα μέλη της Παιδικής και της Νεανικής Χορωδίας θα γίνει το Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου στις 6 μμ, στο χώρο του Δημοτικού Ωδείου Ελασσόνας.

Σε ετοιμότητα ο Δήμος Ελασσόνας λόγω του υψηλού κινδύνου εκδήλωσης πυρκαγιάς

«Ό,τι θυμάμαι χαίρομαι» από το Θεσσαλικό Θέατρο

Η Ελασσόνα γίνεται πόλος έλξης επισκεπτών

Σημαντική ανακοίνωση εξέδωσε σήμερα Τετάρτη 28 Ιουλίου η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης και Αποχέτευσης Ελασσόνας, προειδοποιώντας τους κατοίκους του Δήμου για πι [ ... ]