Πρόσκληση Συνεδρίασης, με τηλεδιάσκεψη, Επιτροπής Ποιότητας Ζωής 02-04-2021

Προς:
Τα μέλη της
Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Σας καλούμε σε τακτική συνεδρίαση, με τηλεδιάσκεψη, της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ελασσόνας την 2η του μήνα Απριλίου, του έτους 2021 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00 π.μ. Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί, με τηλεδιάσκεψη, μέσω της πλατφόρμας ePresence.gov.gr. Για όσα μέλη συναντήσουν τεχνικές δυσκολίες σύνδεσης θα υπάρχει η δυνατότητα συμμετοχής στη συνεδρίαση από το χώρο της αίθουσας του Δημοτικού Συμβουλίου και έως του αριθμού των πέντε (5) ατόμων, για λήψη αποφάσεων επί των κάτωθι θεμάτων:

1. Εξέταση αίτησης ιδιοκτήτη φαρμακείου για χορήγηση θέσης στάθμευσης.

2. Εξέταση αίτησης ιδιοκτήτριας φυσιοθεραπευτηρίου για χορήγηση θέσης στάθμευσης αναπήρων.

3. Χορήγηση άδειας υποβιβασμού στάθμης πεζοδρομίου.

Σε περίπτωση κωλύματος συμμετοχής σας, παρακαλούμε ενημερώστε εγκαίρως στο τηλ.2493350245 και 2493350224.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ

Για 2η χρονιά φέτος η Αντιδημαρχία Πολιτισμού, Αθλητισμού & Δια Βίου Μάθησης του Δήμου Ελασσόνας διοργανώνει τμήματα άθλησης για όλους, τα οποία θα πραγματοποιή [ ... ]