Πρόσκληση Έκτακτης Συνεδρίασης ΔΣ 24-04-2015 ώρα 14:00

Σας καλούμε στην έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 24η του μηνός Απριλίου του έτους 2015, ημέρα Παρασκευή και ώρα 14:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. «Λήψη απόφασης με αφορμή την Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου σχετικά με την υποχρέωση κατάθεσης των ταμειακών διαθεσίμων των Δήμων στην Τράπεζα της Ελλάδος». Εισηγητής ο Δήμαρχος κ. Νικόλαος Ευαγγέλου.

2. «Λήψη απόφασης για το ενδεχόμενο φιλοξενίας μεταναστών στις κατασκηνώσεις Κοκκινοπηλού». Εισηγητής ο Δήμαρχος κ. Νικόλαος Ευαγγέλου.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021 07:06
Δωρεάν “Rapid Tests” στην Ελασσόνα