Πρόσκληση ειδικής Συνεδρίασης ΔΣ 29-12-2016 ώρα 15:00

Αριθμ. Πρωτ.: 29459

Σας καλούμε στην ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 29η του μηνός Δεκεμβρίου του έτους 2016, ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση του προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων του Δήμου Ελασσόνας έτους 2017. Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτριος Λέκκας.

pdf-logo ΠΙΝΑΚΑΣ -ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 2017

pdf-logo ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΣΟΔΩΝ (Ι) 2017

pdf-logo ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΣΟΔΩΝ II 2017

pdf-logo ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΞΟΔΩΝ 2017

pdf-logo ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΣΟΔΩΝ 2017

pdf-logo ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΞΟΔΩΝ 2017

2. Έγκριση του Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης του Δήμου Ελασσόνας έτους 2017. Εισηγητής ο Αντιδήμαρχος κ. Δημήτριος Λέκκας.

pdf-logo ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΔΡΑΣΗΣ 2016-ΠΙΝ.5Α

Σημ: Τα σχετικά αρχεία αποστέλλονται με e-mail σε όσους διαθέτουν ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Λόγω του μεγάλου μεγέθους τους, βρίσκονται αναρτημένα και στην ιστοσελίδα του Δήμου (www.dimoselassonas.gr). Όσοι δεν διαθέτουν πρόσβαση στο διαδίκτυο μπορούν να τα αναζητήσουν στην Γραμματεία του Δημάρχου.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Πληρ: Ι. Σεμερτζίδης

Τηλ: 2493350222