Πρόσκληση Ειδικής Συνεδρίασης ΔΣ 20-12-2019 ημέρα Παρασκευή ώρα 19:30

Ελασσόνα 16-12-2019
Αριθμ. Πρωτ.: 19741

Σας καλούμε στην ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 20η του μηνός Δεκεμβρίου του έτους 2019, ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:30 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση του προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων του Δήμου Ελασσόνας έτους 2020. Εισηγητής: Δ. Κουρομπίνας.

2. Έγκριση του Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης έτους 2020 του Δήμου Ελασσόνας. Εισηγητής: Δ. Κουρομπίνας.

Σημ: Τα σχετικά αρχεία αποστέλλονται με e-mail σε όσους διαθέτουν ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Λόγω του μεγάλου μεγέθους τους, βρίσκονται αναρτημένα και στην ιστοσελίδα του Δήμου (www.dimoselassonas.gr). Όσοι δεν διαθέτουν πρόσβαση στο διαδίκτυο μπορούν να τα αναζητήσουν στην Γραμματεία του Δημάρχου.

ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΑΡΧΕΙΑ

ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΞΟΔΩΝ 2020

ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΣΟΔΩΝ 2020 (Ι)

ΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΣΟΔΩΝ 2020 (ΙΙ)

ΠΙΝΑΚΑΣ -ΣΥΝΟΠΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Π-Υ 2020

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΞΟΔΩΝ 2020

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΣΟΔΩΝ 2020

ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2020

Πίνακας Αποδεκτών:
1. κ. Δήμαρχος.
2. Μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου.
3. Πρόεδροι Κοινοτήτων

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΩΓΑΣΠΙΝΑΚΑΣ -ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ ΕΞΟΔΩΝ 2020

Πληρ: Ι. Σεμερτζίδης