Πρόσκληση Συνεδρίασης Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης 21-03-2013

Σας καλούμε στη συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης του Δήμου Ελασσόνας που θα γίνει στο Δημοτικό Κατάστημα στις 21 Μαρτίου 2013 ημέρα Πέμπτη και ώρα 11:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Διαβούλευση - Γνωμοδότηση επί του εγκεκριμένου κειμένου στρατηγικού σχεδιασμού του Δήμου Ελασσόνας 2012 – 2014 (.pdf)

2. Διαβούλευση – Γνωμοδότηση επί του Ετήσιου Προγράμματος Δράσης έτους 2013 (.pdf)

Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας η συνεδρίαση θα επαναληφθεί την Παρασκευή 22 Μαρτίου την ίδια ώρα.

Σημ: Τα μέλη της Επιτροπής που δεν έχουν πρόσβαση στο διαδίκτυο μπορούν να τα παραλάβουν από το Δημοτικό Κατάστημα (Γραμματεία Δημάρχου)

Ο σεφ κ. Νικόλας Σακελλαρίου αφήνει για λίγο τα λαμπερά πλατό και έρχεται στην Ελασσόνα το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου στο πλαίσιο των εκδηλώσεων της Πανελλήνιας Γιορτή [ ... ]

Μια νέα σύγχρονη σχολική μονάδα παραδόθηκε από το Δήμο Ελασσόνας στους μαθητές του 1ου Νηπιαγωγείου, με την έναρξη της σχολικής χρονιάς, σε χώρο που μίσθωσε ο δήμο [ ... ]

Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου 2022 10:28