Ανακοίνωση - Πρόσκληση για συμμετοχή στην Εμποροπανήγυρη Αναλήψεως 2022

dimoslogo

Ο Δήμος Ελασσόνας στα πλαίσια διοργάνωσης της ετήσιας εμποροπανήγυρης Αγίας Αναλήψεως του Σωτήρος στη Συκέα Ελασσόνας στις (01-02/06/2022) καλεί όσους επιθυμούν να λάβουν μέρος σε αυτή, να παρευρεθούν την Δευτέρα 30/05/2022 και ώρα 11:00 π.μ. έως 12:00 π.μ. στο χώρο της της Εμποροπανήγυρης για την διάθεση των χώρων.

Για όσους χώρους παραμείνουν αδιάθετοι η διαδικασία θα επαναληφθεί την Τρίτη 31-05-2022 και ώρα 10:00 μ.μ. στο ίδιο μέρος.

Η διάθεση των χώρων της Εμποροπανήγυρης θα γίνει από την αρμόδια επιτροπή του Δήμου Ελασσόνας σύμφωνα με την υπ' αριθμόν 182/2022 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στον κ. Παπαθανασίου Απόστολο τηλ. 2493350243.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής Εμποροπανήγυρης Αναλήψεως

Τσούρης Κίμωνας

Υπεγράφη η σύμβαση του έργου με την ανάδοχο εταιρεία

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε τη Πέμπτη 25 Μαΐου 2023 στο Κέντρο Διά Βίου Μάθησης του Δήμου Ελασσόνας το πρόγραμμα εκπαίδευσης ενηλίκων με τίτλο: «Εργαστήρι Δημιουργίας  [ ... ]