Διακοπή υδροδότησης στην Ελασσόνα

diakophnerou2

Η Δ.Ε.Υ.Α. Ελασσόνας ενημερώνει τους κατοίκους στην πόλη της Ελασσόνας ότι επί της οδού Οικονόμου ( από το Δασαρχείου Ελασσόνας μέχρι την Βιβλιοθήκη Ελασσόνας) και σε όλο το κομμάτι πάνω από την Οικονόμου ( επί των οδών Ισαύρων- Βουλγαροκτόνου - Ρήγα Φεραίου) θα υπάρξει διακοπή υδροδότησης λόγω εργασιών για την αποκατάσταση βλάβης σε κεντρικό αγωγό.

Ο πρόεδρος της Δ.Ε.Υ.Α. κ. Ιππ. Τζιουμακλής τόνισε: «Τα συνεργεία μας καταβάλουν κάθε δυνατή προσπάθεια να αποκατασταθεί το συντομότερο δυνατό η βλάβη. Ζητάμε την κατανόηση των πολιτών, η υπηρεσία εάν χρειαστεί θα προβεί σε νέα ανακοίνωση».

Στον αναβαθμισμένο χώρο του κοινοτικού καταστήματος Τσαριτσάνης βρέθηκε πρόσφατα ο δήμαρχος Ελασσόνας κ. Ν. Γάτσας, προκειμένου να διαπιστώσει την ολοκλήρωση τω [ ... ]

Με το Δήμαρχο Ελασσόνας συναντήθηκε στην Ελασσόνα ο πρώην υπουργός Πολιτισμού και επικεφαλής της δημοτικής παράταξης «Αθήνα Είσαι Εσύ» κ. Παύλος Γερουλάνος κατά τ [ ... ]

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΗΣ ΑΕΝΟΛ ΑΕ

Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου 2020 07:30