Στο Λιβάδι σήμερα η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Ελασσόνας

xristougenna 2022

Στο Λιβάδι σήμερα η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Ελασσόνας

Στο Ζάννειο Πνευματικό Κέντρο στο Λιβάδι Ελασσόνας θα βρίσκεται σήμερα Τετάρτη, 28 Δεκεμβρίου και ώρα 7:30 μ.μ. η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Ελασσόνας δίνοντας τον εορταστικό τόνο σε αυτές τις γιορτινές μέρες με κάλαντα και μελωδίες. Είσοδος ελεύθερη για το κοινό.

Ο Δήμος Ελασσόνας στο πλαίσιο των Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων έχει προγραμματίσει μια γιορτινή μουσική βραδιά με την Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου στο Ζάννειο Πνευματικό Κέντρο στο Λιβάδι Ελασσόνας για να προσφέρει την ευκαιρία στους κατοίκους και τους επισκέπτες της κοινότητας να απολαύσουν με τον καλύτερο τρόπο τις μελωδίες των Χριστουγέννων.

Με μεγάλη μας χαρά θα σας περιμένουμε όλους και όλες, μικρούς και μεγάλους, να γιορτάσουμε και να τραγουδήσουμε μαζί με την Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Ελασσόνας αγαπημένες μελωδίες με τη μαγεία των Χριστουγέννων.

Απινιδωτής θα βρίσκεται σε κάθε γήπεδο κατά την διάρκεια του αγώνα

Επιπλέον 5 εξωτερικούς απινιδωτές (μηχανήματα καρδιοαναπνευστικής αναζωογόνησης) τοποθέτησε σε κοινότητες του Δήμου Ελασσόνας ο Οργανισμός Κοινωνικής Προστασί [ ... ]

Δημοπρασία για την εκμίσθωση του Δημοτικού Ξενώνα Καρυάς διενεργεί ο Δήμος Ελασσόνας, σύμφωνα με τους όρους που καθορίστηκαν από την Οικονομική Επιτροπή του δήμο [ ... ]

Την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου συνολικά δύο (2) ατόμων για την υλοποίηση της δράσης «Προώθηση και υποστήριξη παιδιών για την  [ ... ]