Η Ελασσόνα ανάβει το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο της!

afisa elassonaΜε το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου, αύριο Τρίτη 5 Δεκεμβρίου στις 18:30, ξεκινάνε και επίσημα οι εορταστικές εκδηλώσεις του Δήμου Ελασσόνας.

Η βραδιά περιλαμβάνει ένα μοναδικό Χριστουγεννιάτικο Μουσικό Show με την Μελίνα Ασλανίδου , ένα τρυφερό μουσικό ταξίδι με την αγαπημένη καλλιτέχνη που θα δώσει σε όλους μας την ευκαιρία να νιώσουμε... Χριστούγεννα!

Συμμετέχει το Γενικό Ενιαίο Λύκειο Ελασσόνας, το οποίο θα παρουσιάσει κάλαντα Μωραϊτικα, Μικράς Ασίας, Θράκης και Σάμου.

Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018
Πρόσκληση

Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018
Πρόσκληση