Πρόσκληση Συνεδρίασης Δημοτικής Επιτροπής, δια ζώσης, 30/08/2024 - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                     Ελασσόνα 26/08/2024
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                         Αρ. Πρωτ: 16815
ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
6ης Οκτωβρίου 57, 40200 Ελασσόνα
Πληρ: Παύλου Πανδώρα
Τηλ: 2493350234                                                               Προς: Τα μέλη της Δημοτικής
Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.                                     Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

Δημοτικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας

Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν.3852/2010 όπως ισχύει, σας καλούμε σε τακτική συνεδρίαση δια ζώσης, της Δημοτικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας, στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου, την 30η του μηνός Αυγούστου του έτους 2024 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14:00μ.μ.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ:

1. Εισήγηση 5ης αναμόρφωσης προϋπολογισμού 2024

2. Αποδοχή των αιτήσεων εγγραφής και επανεγγραφής στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Ελασσόνας και καθορισμός των τροφείων (έξοδα σίτισης) για το σχολικό έτος 2024-2025»

3. Έγκριση Κανονισμού Λειτουργίας Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών του Δήμου Ελασσόνας.

4. Έγκριση Σχεδίου Προγραμματικής Σύμβασης με τον Αναπτυξιακό Οργανισμό Τοπικής Αυτοδιοίκησης Νομού Λάρισας «ΑΕΝΟΛ ΑΕ» για την πράξη με τίτλο «Διοικητική και Τεχνική Υποστήριξη της Δ/νσης Πολεοδομίας και Χωροταξικού Σχεδιασμού για την εφαρμογή του Πολεοδομικού Σχεδιασμού»

Σε περίπτωση κωλύματος συμμετοχής σας, παρακαλούμε ενημερώστε εγκαίρως στο τηλ. 2493350224.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΑΣ