Πρόσκληση Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής 01-04-2015 ώρα 14:00

Σας καλούμε να έλθετε σε συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ελασσόνας, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 1η του μηνός Απριλίου του έτους 2015, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:00 με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 72 Ν. 3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87).

1. Εισήγηση τροποποίησης του προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2015.

2. Έγκριση εξωδικαστικού συμβιβασμού της αρ. 270/2015 αγωγής της «Δ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΤΕ».

3. Καθορισμός όρων διακήρυξης δημοπρασίας αγροτικού ακινήτου στην Τ.Κ. Κεφαλόβρυσου

4. Έγκριση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης αγροτικού ακινήτου στην Τ.Κ. Δομενίκου.

5. Έγκριση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης αγροτικού ακινήτου στην Τ.Κ. Μεσοχωρίου.

6. Έγκριση τευχών δημοπράτησης και καθορισμός τρόπου εκτέλεσης του Υποέργου (8) – «Πακέτα Ζ - Εξοπλισμός Εργαστηρίων Κεραμικής» & «Θ - Εξοπλισμός Εργαστηρίων Υφαντικής – Ραπτικής» της πράξης 359157 «Προμήθεια Εξοπλισμού Ειδικού Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Γαλανόβρυσης Δήμου Ελασσόνας»

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΣ